Uczniowie klas 8 spędzili niezapomniany czas w Zakopanem, łącząc aktywny wypoczynek z poznawaniem piękna Tatr. Podczas wycieczki odwiedzili Termy Zakopiańskie, wędrowali malowniczą Doliną Kościeliską do Stawu Smreczyńskiego oraz zwiedzili jaskinię, podziwiając niezwykłe górskie krajobrazy.