Wycieczka klas ósmych do Zakopanego.

2026-06-04

Uczniowie klas 8 spędzili niezapomniany czas w Zakopanem, łącząc aktywny wypoczynek z poznawaniem piękna Tatr. Podczas wycieczki odwiedzili Termy Zakopiańskie, wędrowali malowniczą Doliną Kościeliską do Stawu Smreczyńskiego oraz zwiedzili jaskinię, podziwiając niezwykłe górskie krajobrazy. 

Nie zabrakło również wizyty na Gubałówce, skąd rozciąga się przepiękna panorama Zakopanego i tatrzańskich szczytów. Wyjazd dostarczył wielu pozytywnych emocji, wspólnych przeżyć i wspaniałych wspomnień. 

Godło Rzeczypospolitej Polskiej Miasto Rybnik
Ministerstwo Edukacji Narodowej